Araba Duvar Kağıtları Hd Gizlilik Politikası


Bu gizlilik politikası ile Play Production android uygulaması (Gizlilik politikasında “Araba Duvar Kağıtları HD” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların Araba Duvar Kağıtları HD bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Araba Duvar Kağıtları HD uygulaması kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Araba Duvar Kağıtları HD, kişisel bilgilerin ve Araba Duvar Kağıtları HD kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Araba Duvar Kağıtları HD bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Araba Duvar Kağıtları HD tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Araba Duvar Kağıtları HD bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Araba Duvar Kağıtları HD haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Araba Duvar Kağıtları HD tarafından da güncellenebilecektir.

Araba Duvar Kağıtları HD uygulaması, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi Araba Duvar Kağıtları HD tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Araba Duvar Kağıtları HD, uygumasında sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Araba Duvar Kağıtları HD uygulamasını kullanan eden her kullanıcı, Araba Duvar Kağıtları HD gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.