Durum Mesajları Resimli Mesajlar Gizlilik Politikası


Bu gizlilik politikası ile Play Production android uygulaması (Gizlilik politikasında “Durum Mesajları Resimli Mesajlar” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların Durum Mesajları Resimli Mesajlar bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Durum Mesajları Resimli Mesajlar uygulaması kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Durum Mesajları Resimli Mesajlar, kişisel bilgilerin ve Durum Mesajları Resimli Mesajları kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Durum Mesajları Resimli Mesajlar bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Durum Mesajları Resimli Mesajlar tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Durum Mesajları Resimli Mesajlar bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Durum Mesajları Resimli Mesajlar haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Durum Mesajları Resimli Mesajlar tarafından da güncellenebilecektir.

Durum Mesajları Resimli Mesajlar uygulaması, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi Play Production tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Durum Mesajları Resimli Mesajlar, uygumasında sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Durum Mesajları Resimli Mesajlar uygulamasını kullanan eden her kullanıcı, Durum Mesajları Resimli Mesajlar gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.