6 Ağustos Burç Yorumları

yorumsuz
162

6 Ağustos günlük burç yorumları

6 Ağustos Yay Burcu Yorumu

Güçlü hafızanız yazışma mevzusunda harikalar yaratmanıza niçin oluyor. Mesleki anlamda başarı yetinizin yüksek oluşundan dolayı, sizinle birlikte çalışanları oldukça şaşırtıyorsunuz. Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, toplumsal hırslarınızı ön plana çıkarıyor ve vakaları kendi düşünce biçiminize bakılırsa şekillendirmekle başarıyı yakalayacaksınız.

6 Ağustos Oğlak Burcu Yorumu
Kendinizi yenileme ihtiyacı içinde olacaksınız. Fakat geleneksel yapınızı zorlayacak davranış biçimlerini seçtiğiniz için başarınız gecikebilir. Bugün, detaylar ve küçük ayrıntılar önemli olacaktır. Kendinizi aşan düşünceleriniz var ve cesaret isteyen mevzularda güçlü bir motivasyon desteği arayışı içindesiniz. Kısa yolların gündem kazanması ihtimaller içinde.

burç yorumları

6 Ağustos Kova Burcu Yorumu
Maddesel mevzularda ince hesaplar ardında olacaksınız. Hukuksal sorunları olanlar için güzel gelişmeler mevcut. Beklediğiniz yazışmalardan istediğiniz cevapların gelmesiyle yaşamınıza hareket gelecek. Güçlü sezgilerinizi ön plana çıkarmalı, çalışmalarınıza destekleyici davranışlarınızı belirlemeli ve vakaları dengelemelisiniz.

6 Ağustos Balık Burcu Yorumu
Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygularınıza yeni bir boyut getireceksiniz. Sizin değişimlerinize partnerinizin değişik bir halde yaklaşması, bazı problemlerin oluşmasına niçin olacaktır. Karşı taraftan kabul görünmeyi beklerken, zıt kutuplaşmalar içinde olmanız, sizi negatif etkileyebilir ve üzülmenize niçin olabilir.

6 Ağustos Yengeç Burcu Yorumu
Yakınlarınızla ilgili yollar söz mevzusu olabilir. Bugün Ay’ın konumu, yakın ilişkilerinize duygusal bir halde yaklaşmanızı sağlıyor. Onların problemleri sizi fazlasıyla meşgul edecek. Kardeşlerinizle ortaklaşa iş içinde olacağınız bigün. Kendinizi üzecek konulardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Güven duygusuna ihtiyacınız var.

6 Ağustos Aslan Burcu Yorumu
Maddesel mevzularda kendinize yeni bir strateji içinde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda mantıklı bir halde davranıyorsunuz. Yoğun isteklerinizi ön plana çıkarmak istiyor ve gücünüzü değişik işlerde deneyim etmek istiyorsunuz. Bugün isteklerinizde belli bir artış söz mevzusu olacak ve vakaları mantıklı bir halde değerlendireceksiniz.

6 Ağustos Başak Burcu Yorumu

Eşinizle ilgili paylaşımlarınızın görkemli gelişeceği bigün. Vakalara esprili bir halde yaklaşacaksınız. Yaşamı kendi düşünceleriniz doğrultusunda yaşamaktan yanasınız. Bugün çevrenizde ortak emek harcamalar içinde bulunacağınız kişileri kendi sezgileriniz ve gözlemciliğiniz yardımıyla yönlendirebileceksiniz. Detayların önem kazanacağı bigün.

6 Ağustos Terazi Burcu Yorumu

Organizasyon işlerinizde başarı sizin için önemli olacaktır. Bugün planladığınız çalışmalarınızı kendi kişisel istekleriniz dahilinde gerçekleştirmek istiyorsunuz. İş çevrenizde karşı cinsle ilgili ortak emek harcamalar içinde olacağınız projeler üreteceksiniz. Duygusal mevzularda sezgilerinizin güçlü olduğu bigün yaşayacaksınız.

6 Ağustos Akrep Burcu Yorumu
Gücünüzü mantıklı davranışlarınızdan alıyorsunuz. Vakalara keskin bir perspektif getirirken, sizi eleştiri edenlere karşı müdafa mekanizmanız hazır. Bugün arkadaşlarınızın davranış biçimlerini yargılamanız, size yeni bir performans sağlayacak. Onların görüşlerini, önemli bir halde etkiliyor ve taraflarını değiştiriyorsunuz.

6 Ağustos Koç Burcu Yorumu
Kendinizle ilgili mantık karmaşası yaşayabilir ve bilinç altınızda gelişen düşüncelerinize karşı tepki oluşturuyorsunuz. Bugün detaylar ön planda olacaktır. Birlikte çalıştığınız kişilerle değişik değerler arıyor ve duygusal anlamda kendinizi zayıf hissediyorsunuz. Emek verme sisteminizde oluşan aksaklıklara karşı hoşgörülü olmak istemiyorsunuz.

6 Ağustos Boğa Burcu Yorumu
Duygularınızda değişik bir mantık var. Sizinle ilgili konuların başkaları tarafınca yorum getirilmesine karşısınız. Bugün partnerinizle birlikte vereceğiniz kararlar önemli olacak. Yaşam kalitenizi artırma mevzusunda gösterdiğiniz pozitif yönde çaba netice veriyor. Üst düzeyde kişilerle görüşmeleriniz olacak ve fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz.

6 Ağustos İkizler Burcu Yorumu
Düşüncelerinizde değişik değişimler yaşarken çift fikirli davranabilirsiniz. Bugün Ay Başak burcunda aşama kaydediyor ve kendiniz aşma mevzusunda size yüksek bir aktivite kazandırıyor. Seçimlerinizi doğru yapmalı ve kendinizle ilgili yeni bir pota oluşturmalısınız. Duygularınız günlük olaylardan pozitif yönde etkileniyor ve yaratıcılığınız artıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ağustos 2021

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

G-BKBD9DVWYT