Bayan umre kıyafetleri

1 yorum
183

Bayanlar Umre’de nasıl giyinmeli, bayan umre kıyafetleri nasıl olmalıdır? Hac ve umre kıyafetleri deyince akla hemen yakası kapalı, kol ve etek boyu uzun bol kıyafetler geliyor. Oysa bu yolculuklarda kıyafetin modeli kadar kumaşın organik ipliklerle dokunmuş olması çok önemli. Ama giyim firmaları bu önemli ayrıntıyı unutuyor. Leke tutmayan, ter kokusunu bertaraf eden, kırışmayan ve ısıyı ayarlayabilen kumaşlarla kıyafet üretecek firmalara ihtiyaç var.

umreye giderken genç bayanlar Mekkeli kadınların geleneksel olarak giydiği feracelerden ve afgan takımlarından giyebilir. tesettürlü robadan elbiseler ve yazlık uzun pardesüler de uygundur bence. ancak yukarda da değinildiği gibi ferace modellerinin veya afgan takımlarının ya da giyeceğiniz diğer umre kıyafetlerinin kumaşları çok önemli bir ayrıntı. detaylar bütünü oluşturur bilindiği gibi  bu nedenle genç bir bayan umreye giderken giyeceği kıyafetin kumaşına en az modeline dikkat ettiği kadar önem vermelidir diye düşünüyorum. sonuçta orası çok sıcak ve lüks otelde bile kalınsa sık sık çamaşır yıkamak ya da ütü yapmak sıkıcı olur. bu nedenle serin tutacak, tene hava aldıracak ve de çok çabuk kirlenmeyecek,kırışmayacak kıyafetleri öneriyorum size umre kıyafeti seçerken.

özel tasarım umre kıyafetleri satan yerler ya da özel umre kıyafeti diktirlebilecek yerleri bilmiyorum açıkçası  facebook üzerinde çok güzel ve özgün tasarımları olan tesettür butik sayfaları var ama, bunu biliyorum  oradan bakmanızı önerebilirim. birde yenimoda.com geliyor aklıma. umre kıyafetlerini yenimoda.com‘dan indirimli fırsat fiyatlarıyla satın alabilirsiniz Meryem hn. Ayrıca modanisa.com’a da bakabilirsiniz ferace ve diğer umre kıyafetleri için.

Bayan umre kıyafetleri

Bayan haç kıyafetleri
Bayan umre kıyafetleri
Bayan umre kıyafetleri
Bayan umre kıyafetleri
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bayan umre kıyafetleri (1 Yorum)

G-BKBD9DVWYT