Dilek Feneri nerede satılır

29 yorum
9.672

Son zamanlarda oldukça rağbet gören dilek feneri diğer adlarıyla dilek balonu, mumlu balon, düğün balonu, sky lantern,gökyüzü balonu gökyüzünü süslemeye devam ediyor. Düğünlerde dilek feneri kallanılmaya başlandı. Dilek fenerleri, özellikle toplu olarak atıldığında gökyüzünde ufo, yıldız gibi görünmekte ve değişik renkleri ile izleyenleri büyülemektedir.

Sevdiklerinizi sizde dilek feneri ile sürpriz yapabilirsiniz. Peki dilek feneri nerden alınır? Dilek feneri Türkiye’de 2011 yılından beri tanıtan ve dilek feneri staışını yapan dilek feneri satış sitesi www.dilekfeneri.net tavsiyemizdir.

Dilek fenerleri aslında yıllardı uzakdoğu ülkelerinde kutlamalarda kullanılan bir eğlence aracı. Son zamanlarda ülkemizde dilek feneri şenlikleri yapılmaya başlandı.

Dilek fenerlerinin orjinal olmasına dikat ediniz. Her dilek fenerini satın almayınız. Mumu ve özel ısıya dayanıklı kağıdı kötü olan ve hatta büyük yırtıkları bulunan dilek fenerleri hayal kırıklığı yaratabilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Ocak 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Dilek Feneri nerede satılır (29 Yorum)

 1. Merhaba ben sipariş vermek istiyorum. Nasıl alabilirim. Renkleri nasıl? Dilek fenerleri orjinal kalitelimidir.

 2. 14 şubat için kalpli sipariş verdim. 1 gün sonra elime geçti. Kırmızı göndermisler. Çok beğendim. Benden size tavsiye önceden bir tane dilek feneri atın. Ben ilkini acemiliğimden atamamıştım. Teşekkürler.

 3. Kalpli dilek feneri almıştım ilk etapta ucuramadim am diğerler çok güzel uçtu. Kuz arkadaşım hala o günü söylüyor 🙂

 4. Kalp şeklinde olanlardan varmı sizde. Nasıl sipariş verebilirim.

 5. Çok güzel bunlar 10 adet aldık karışık renkli 1 gün sonra elimize ulaştı. Arkadaşımın doğum gününde uçurduk. Arkadaşımıza güzel bir anı oldu

 6. Ablamın düğününde toplu şekilde kalpli dilek feneri aldık. Düğün öncesi ve sonrası atınca çok güzeldi. Kendi düğünümdede kullanacağaım nasipse

 7. Merhaba bu yaz düğünüm var kalpli dilek feneri almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bunları uçurması çok mu zor? Teşekkürler

 8. Okul gecemiz için toptan dilek feneri almayı düşünüyoruz. Fiyatlarınızda bilgi ve indirimli fiyatlarınızı bildirirseniz seviniriz. Saygılarımızla

 9. Bu yılki okul mezuniyet gecemiz için toptan dilek feneri almak istiyoruz. Çok güzel bir gece olacak. Mezuniyet töreninden sonra topluca dilek fenerleriniuöurmak istiyoruz. Kalpli olanlardan varmı elinizde. Bize ulaşırsanız sevinirim.

 10. Sünnet düğününde kullanmak istiyorum. Kullanması zormudur? Buldunduğum yer ormanlık değil başka sakıncası varmı? Birde dilek fenerleri değişik renklerde mi gönderiyorsunuz?

 11. Kına gecesi için sipariş verdik kapıda ödeme ile ürünler geldi çok iyi yalnız ilk atışımız sanırım acemiliğimize geldi. Dilek fenerlerini 10 arkadaş birlikte attık gelinimiz çok şaşırdı. Çok güzel oldu, teşekkürler.

 12. Ben 5 adet kalpli dilek feneri sipariş vermek istiyorum. Kaç günde gelir.

 13. Merhaba dilek fenerlerini görerek almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 14. Arkadaşımın düğününde habersiz aldım ve düğünde damat ve gelin düğünü unutup bizi izlediler. Dilek fenerleri tüm davetlilerin ilgisini çekti 🙂

 15. bende kalpli renkli karışık almak istiyorum evlilik yıl dönümüm için nasıl sipariş verebilirim.

 16. Nişanlıma sürpriz yaptım. Çok şaşırdı ve beğendi. ilkinde acemilik çekersiniz söylemedi demeyin. Hem nişanlım hemde çevredekiler çok şaşırdılar 🙂 Teşekkür ederim.

 17. Güzel paylaşım. Teşekkürler admin bu işin hakkını veriyorsun.

 18. Bu yaz düğünüm var. 50 adet dilek feneri almayyı düşünüyorum. Donus yaparsaniz sevinirim.

 19. Kızımın kına gecesi için dilek feneri almak istiyorum.50 adet karışık renklilerinden 50 adet dilek feneri için indirim yapıyormusunuz?
  Cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler

 20. Merhaba bu yaz ablamın düğünü var ve ben ona düğünde süpriz yapmak istiyorum. 20 adet kalpli dilek feneri almak istiyorum. Daha önceden sizden normallerden almıştım şimdi kalpli istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.
  Teşekkürler

 21. merhaba sevgililer gunu icin dilek feneri alacam yardimci olurmusunuz

G-BKBD9DVWYT