Kızılelma dizisi

yorumsuz
409

Trtnin Osman Sınav imzalı yeni dizisi Kızılelma ilk bölümünden itibaren geniş bir izleyici kitlesine ulaştı. Kızılelma dizisi bir mit diziside denilebilir. Türkiye gerçeklerini ekrana taşıyarak başarılı dizilere imza atan Osman Sınav yeni dizisi “Kızılelma” ilede iddialı bir başlangıç yaptı. Kızılelma dizisi Mit görevlerinin günlük yaşantılarını, Türkiye gerçeklerini ekrana yansıtmakta.

Türkiye’nin yeni heyecanı, Milli İstihbarat’ın hiç anlatılmayan hikayesi olarak kısaca özetleyebiliriz.
Büyük ve güçlü ülkeler üç şeye sahiptir; büyük millî amaçlar, güçlü istihbarat servisleri ve aşk denince ülkesini, ülke denince aşkı anlayan insanlar! Şimdi, Türkiye’nin büyük amacı ve istihbarat savaşlarının akıl almaz heyecanı, ilk kez bir tv dizisine konu oluyor. Murad Altay, Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milletine hizmet etmeye, çıkarlarını savunmaya ve her türlü saldırıya karşı korumaya and içmiş genç bir MİT mensubu… Tam da Murad Altay’ın Türk bayrağı, silah ve Kur’an üzerine yemin ettiği sıralarda; uluslararası karanlık bir odak, hedefinde Türkiye olan tüyler ürpertici bir komploya start verir. Şimdi hem Murad, hem de Türkiye, daha önce görülmemiş bir saldırının karşısındadır. Artık kaybedilecek çok şey vardır ama kazanmak, sadece bir avuç vatanseverin ölüme karşı yürümesiyle mümkündür. Türkiye, ya korkunç bir kaosun içine yuvarlanacak ya da bu kavgadan bir kez daha başarıyla çıkarak kendi millî amacına, kendi KIZILELMA’sına ulaşacaktır. Artık silahlar, onlara sahip olması gerekenlerin elinde! Türkiye’de ilk kez MİT’i konu alan bir yapım! Türkiye’de ilk kez bir “Türk Ajan Dizisi”! Türkiye’de ilk kez, Türkiye’nin kendi hikayesi!

Kızıl elma dizisi gerek oyuncu kadrosu, dizi konusu, gerekse sahneleri ile kendinden çok bahsettirecek. Kızıl elma dizisi Trt1 ve Trt Hd de.

Kızılelma izle

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Ocak 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

G-BKBD9DVWYT