Lierac Kozmetikte Son Nokta

5 yorum
1.009

Kadrosu eczacı ve doktorlardan oluşan lierac ürettiği tüm ürünlerin daha öncesinden onlarca kez araştırma ve denemesini yapmaktadır. Lierac diğer kozmetik markalarından farklı olarak cilt problemlerinin ve yaşlanma sonucu olan kırışıklıkların genetik nedenlerini ve çözümlerini bulmaya çalışmaktadır. Sadece eczanelerden satın alabileceğiniz Lierac ürünler çok uygun fiyatlara satışa sunulmuştur. Özellikle estetik bozuklukları iyileştirebilmek için çalışmalar yapan marka ürünlerinde organik bitkiler kullanmaktadır.

Lierac ürünlerini incelediğimizde anında ışıltılı cilt ihtiyacına cevap veren luminescence, yaşlılık belirtilerine etkin çözüm olan coherence,  kırışıklarda etkili ve sıkı bir cilt için premıum en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Çatlaklarınızın kısa sürede iyileşmesi ve pürüzsüz bir cilt için phytolastıl, nemi cilde sağlamak ve ciltte kalmasını sağlamak için les sensorıelles kullanılması gereken kremler arasındadır. Güneş bakım kremleri ve vücut kremleri de 50 faktörlük bir koruma sağlamaktadır.

Lierac ürünlerinin hiçbirini hayvanlar üzerinde denemeyerek doğaya karşı duyarlılığını göstermektedir. Alerjik bir durum yaşanmaması için ürünler her cilt tipi için denenmektedir. Lierac markasının diğer ürünlerini de internet sitesinden inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Lierac Kozmetikte Son Nokta (5 Yorum)

G-BKBD9DVWYT