Pimapen fiyatları

3 yorum
285

pimapen fiyatlarıPimapen fiyatları

Sizlere her zaman yararlı bilgiler verdiğim gececantasi.com’da bu sefer çok değişik bir konu üzerinde bilgilerimi ve yorumlarımı paylaşacağım. Bir çoğumuza hayatta bir defa bile olsa bu bilgi gereklidir. Ne işimize yarayacak demeyin. Gün gelir evinize pimapen yaptırmaya karar verirsiniz. İşte o zaman burada okuduklarınız aklınıza gelir ve bana dua edersiniz. Ucuz pimapen almak isteyenler için de bir kaç lafım olacak.*

Öyle bir zamandayız ki insanlar artık her şeyi para için yapıyor. Önceden işinin hakkını veren ustalar var iken şimdi sadece alacağı parayı düşünerek işi sallayan ve ”Bitse de para mı alsam” diye*alelacele* işi yapanlar var.

Bu nedenle her zaman işi en ucuz yapan değil, uygun pimapen fiyatları ile yapan ve başka kişilerce daha önceden tavsiye edilmiş firmalara yaptırmak gerekir.

Size ilk olarak önemli uyarım bu çünkü bir çok kişi ucuz mal alacağım diye pişman olmuştur.

2. önemli konu ise yaptıracağınız pvc pencere markasıdır. Sizlere reklamlarda bir çok pencere reklamı görüyorsunuz.

Veya pvc pencere bayilerinin camlarında metresi şu kadar diye tabelalar görüyorsunuz. İlk olarak bunlara kesinlikle aldanmayınız.

Çünkü bunlar müşteriyi yanıltmak için yapılır. Eğer fiyat alacaksanız pencere ölçünüzü verin ve size kdv ve montaj dahil fiyat çıkarsınlar.

Ancak bu şekilde gerçek fiyatlandırmayı öğrenirsiniz. Ve bu iş ömrü hayatınız boyunca sadece bir defa yaptıracağınız bir iş olduğu için kesinlikle en ucuz markayı değil en kaliteli markayı seçin. Bana göre şikayet almayan ve kaliteli tek marka pimapen’dir. Yani hangi pvc pencere markası daha iyi diye düşünüyorsanız pimapen yaptırmanızı öneririm.

Ve böyle montajlı işlerde yani pimapen, panjur, cam balkon vs. işlerde işçilik çok önemlidir.

Üç kuruş ucuza yaptıracağım diyerek sallama firmalar ile değil, tavsiye edilen firmalara iş verin. Mesela benim size tavsiye edebileceğim gerçekten uygun pimapen fiyatları ve 1. sınıf işçiliği ile ”Marmara pimapen” zaten firmayı internette bir çok kişi övmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Pimapen fiyatları (3 Yorum)

G-BKBD9DVWYT