Yandex Browser yayında

11 yorum
570

Yandex hizmet alanını genişletmeye devam ediyor. Son olarak Yandex kendi web tarayıcısını hizmete sundu. Yandex.Browser henüz Türkçe dil desteği sunmuyor; fakat birçok özelliği ile göz dolduruyor gibi. Yandex, web tarayıcısının kullanımının kolay olduğunu ve web sayfalarının hızlı yüklendiğini vurguluyor. Aynı zamanda favori sitelerinize de kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Günlük hava ve trafik durum ve tahminlerini de takip etmek kolay.

Google Chrome ile benzer özellik taşıyan Yandex. Browser’da da adres çubuğu arama motoru olarak kullanılabiliyor ve girilen hatalar otomatik olarak düzeltiliyor. Bu özelliğe “Smartbox” adı verilmiş. Kaspersky ile iş birliği içerisinde olan Yandex.Browser tüm web sayfalarını ve indirilen dosyaları virüslere karşı kontrol ediyor.

yandex

Aynı zamanda çeviri hizmeti de taşıyan Yandex.Browser 9 farklı dilde web sayfalarını istediğiniz dile çevirebiliyor. Güzel taraflarından biri de eski web tarayıcınızdaki kullandığınız özellikleri, yer imlerini otomatik olarak yeni web tarayıcınız Yandex’e kurulum aşamasında entegre ediliyor. Umarız en kısa süre içerisinde Türkçe dil desteği de gelir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yandex Browser yayında (11 Yorum)

  1. İşte bu sabahtan beri google da bunu arıyordum bu sitede buldum teşekkür ederim.

  2. Paylaşımlarınızın devamını dilerim. her gün en az bir kere sitenizi ziyaret ediyorum. Kolay gelsin.

  3. İşte bu sabahtan beri google da bunu arıyordum bu sitede buldum teşekkür ederim.

  4. Çok güzel bir site sizleri tebrik ederim. Ne varsa burada var. Başarılar dilerim.

G-BKBD9DVWYT