Btt 1 Dolar Olacakmı Bittorent Günlük Analiz Yorum

1 yorum
99

Btt 1 Dolar Olacakmı Bittorent Günlük Analiz Yorum

Bugün çok önemli arkadaşlar özel bir gün, bakın şöyle inanılmaz bir hacim girişi başladı Şu anda temkinli olmakta fayda var tabii. Evet arkadaşlar şimdi  ben size sırayla paratirelerin halini çizeceğim ve bittorent tetikleyicisi 2x potansiyeline konuşacağız burada gibi gerçekten harekete başladığı 0.007 leri görme şansımız var yani 2x potansiyeli taşıyor bu günden sonra ilk önce bittorent i piyasaya yapalım Sonra detaylı şekilde üstünde konuşalım.

Uzun vadede güzel getirileri bekleyebilir miyiz bilmem ama böyle giderse yeni yatırımcılar arasından balinalar çıkabilecek gibi görünüyor.
Görüşleriniz nedir bu Bittorent Coin ‘i buralara getirenler yeni yatırımcılar mıdır ? yoksa bir balina hafif hafif kapan mı kurmuştur ?

Bittorrent

BTT kaç dolar olacak , Bittorrent kaç dolar

olur / olacak gibi konular görüyorum artık hangi siteye gitsem :)
Tahminleri ve varsa teorilerinizi alalım arkadaşlar ?
Benim tahminim uzun vadede şaşırtabilecek bir birim gibi sizce ?

Kullanıcı sayısına bakınca ciddi potansiyele sahip olduğu görülüyor. 1 yılda 20x yapmış. 7 Şubat tarihinden bu yana da 8x yaptığı görülüyor. 1 dolar olabilmesi için 150x daha yapması gerekiyor. Neden olmasın?
Herhangi bir kripto para 1 yılda 100x yapabiliyor. Örnekleri mevcut. Btt bunu yapabilir mi?
Kripto paraların benimsenme hızını hesaba kattığımızda bunun çok da imkansız olmadığını düşünüyorum.

BitTorrent’in Yükselişi Devam Eder Mi?

 

BitTorrent bildiğiniz üzere dünya çapında milyonlar hatta milyarlarca kullanıcı bulunan dosya yükleme, indirme, paylaşma platformu. Özellikle geri kalmış, yeni oyunlara ulaşılamayan bazı ülkelerde :) yasadışı şekilde kırılmış oyunları, filmleri indirip oynamak / izlemek için sıkça kullanılıyor. TRON’un geliştirdiği bu proje son bir haftada %135, son bir günde %86 artış yaşadı. Hatırladığım kadarıyla @satoshiturk ve @Vonzarovich ‘te BTT vardı, hodl ediyorlardı. Bende de çok değil ama şu anda aşağı yukarı $60 değerine ulaşan BTT var.

Fiyatın artmasını ne tetikledi bilmiyorum. Bilenlerden öğrenmek isterim. Sizce sepete biraz eklemeye, orta vadede tutmaya değer mi? Daha yukarıları görür mü yoksa kâr satışı mı yapılır?
Yatırım tavsiyesi olmadan fikirlerinizi görmek isterim.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 31 Mart 2021

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Btt 1 Dolar Olacakmı Bittorent Günlük Analiz Yorum (1 Yorum)

G-BKBD9DVWYT