Pi coin ne kadar Pi coin kaç dolar

Pi coin yeni bir kripto varlık. Pi coin ne zaman borsaya girecek, pi coin ne kadar, pi coin kaç dolar soruları sıkça sorulmaya başlandı. Pi network para kazandırır mı?

Pi dünyanın en yaygın olarak kullanılan kripto parasını üretmeyi ve bu kripto para ile Pi Platformunda üyeler arası bir dijital pazar bünyesinde yapılan ürün/hizmet alışverişleri ile büyük ölçekli bir ekonomi yaratmayı hedefliyor. Bu ekonomi ayrıca akıllı kontrat desteği ve uygulama ana ekran bloğu sayesinde, üyeler ve platform dışından geliştiriciler tarafından merkeziyetsiz uygulamalar ve ana ekran ücretli tanıtımları ile desteklenecek.

pi network pi coin

Pi Coin Borsaya Ne Zaman Girer ?

Pi’nin borsalarda listelenebilmesi için öncelikle kendi ana blokzincirine geçmesi gerekiyor (Mainnet). Fonksiyonu olmayan bir dijital varlığı farklı para birimleri karşısında işleme sokamazsınız.

Coinler kendi blokzincirlerinin birebir aynısı olarak fonksiyon gösteren kopya bir blokzincir üzerinde dahili olarak işlemlerini test eder. Bu Testnet olarak adlandırılır. Dolayısıyla Pi’nin tüm fonksiyonlarını test edebileceği bu süreci tamamlaması, platformun hatasız ve müdahalesiz birşekilde çalıştığının ve çalışacağının ispatlanması gerekiyor. Ancak bundan sonra Mainnet’e geçebilirler ve ancak Mainnet’ten sonra borsalar Picoin’i listelemeye karar verebilirler.

Projenin geliştiricileri, Pi Network’un güvenliğinin kişisel ağlar tarafından artırıldığını ve kullanıcıları arkadaş ve aile getirmeye teşvik ettiğini iddia ediyor – bu da çok seviyeli bir pazarlama veya piramit şeması olduğu konusunda şüphe uyandırıyor. Bununla birlikte, kullanıcıların yalnızca kendi doğrudan ağlarından para kazanabileceklerini ve bir MLM şemasında olduğu gibi bağlantılarının ağlarından kazanamayacaklarını belirtmekte fayda var.

Pi Coin Ne Kadar, Pi Coin kaç dolar ?

Pi coin network henüz piyasada değeri olmayan kripto varlık. Henüz bir değeri yok. Şu anda pi coin 0 Lira, 0 Dolar desek yanlış olmaz. Pi coin network esaslı bir kripto varlıktır. Günde bir kez uygulamay girip kazı yapmanız yeterli. Sürekli ekranın açık olması, sürekli kazı yapılması gerekmiyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Mart 2021

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

G-BKBD9DVWYT