Manşet

Chip Satışı

  Manşet    8 Kasım 2014
Yorum Yok

Günümüzün oyunu olan Facebook ortamından uygulaması çıkan Texas Holdem Poker oyunu, giderek popüleşmiştir. Farklı durumlar meydana gelmektedir. Bu oyunun en büyük parçası olan chip site tarafından günlük size ufak miktarda verildiği gibi bizler tarafından ufak ve büyük miktarlarda [Chip satışı] gerçekleşmektedir. Oyunda chip kaybettiğinizde sıfırdan günlük minik para almayı beklemeden uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile chip satın alabilirsiniz. Hem güvenilir, hem kaliteli bir şekilde chiplerinizi almanız mümkündür.

Oyunun sanal parası olan Chip, zor bir şekilde kazanılmaktadır. Siz zora kaçmadan uygun fiyatlardan, çok büyük oyun parası satın alabilirsiniz. Farklı fiyatlar ile bütçenize göre poker chip satın alabilirsiniz. [Chip Satış] işlemlerimiz uzman müşteri temsilcilerimiz tarafından yapılmaktadır.
Size en yakın bankaya yatıracağınız para ile oyun paranız dakikalar içinde sizde olacaktır. Hızlı aktarım ve güvenilir hizmet ile yıllardır bu işi yapan www.7-24chipsatisi.com her daim arkanızdadır.

112 okunma

Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, yazı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.