Gelinlik seçerken dikkat edilmesi gerekenler

5 yorum
480

Düğününüz var ve en önemliside gelinliğiniz. Gelinlikte bir türlü karar kılamıyorsanız eğer bu yazımız tam size göre. Bu sayede gelinlik seçerken dikkat edeceğiniz püf noktaları makalemizde bulabilirisniz.

 

1- Gelinlik seçerken boyunuza ve kilonuza uygun olmalı, ayrıca ten renginize uygun gelinlik sizi daha zarif ve güzel gösterecektir.

2- Gelinliğinizin altına giyeceğiz topuklu yada topuksuz ayakkabı gelinliğinizle uyumlu olmak zorunda.

3- Gelinlik seçerken büyüklerinizden daha çok arkadaşlarınızın tavsiyesi çok önemlidir. Gelinlik beğenirken mutlaka arkadaşlarınızıda davet ediniz.

4-Gelinliğin içinde rahat olmalısınız. Çünkü düğünde sürekli dans ve oyun oynayacağınızdan seçeceğiniz gelinlik kabusunuz olmasın.

5-Mağazada beğendiğiniz gelinlik evinizde yada düğün salonunda çok farklı gelebilir. Mağazadaki ışıklandırma gelinliklerin albenisidir. Hatta aldığınız gelinlik gün ışığında yada güneşte daha farklı görünüm sergileyebileceğini unutmamak gerekir.

6-Düğünde bolca fotoğraf çektireceğinizden çok jan janlı gelinler fotoğraf makinesi flaşı yüzünde fotoğraflara çok parlak çıkabilmektedir.

7-Belkide en önemlisi düğünden çok önce gelinlik beğenmeniz ve almanız olası bir hatadır. Düğün yaklaştıkce stres artacağından olası kilo verme ve alma yüzünden sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Başlıca bizim tavsiyelerimiz bunlar. Eğer sizlerinde fikirleri varsa yorum kısmına yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinlik seçerken dikkat edilmesi gerekenler (5 Yorum)

  1. Yakında düğünüm var ve ben hala gelinlik seçemedim. Yazınız çok faydalı bilgilerle dolu bunlara dikkat edeceğim

G-BKBD9DVWYT