Sonbahar Kış Makyajı 2014 Trendleri

4 yorum
372

Bir bayanın bakımlı ve güzel olmasının başında, bakım ve makyaj gelmektedir. Siz değerli ziyaretcileirmiz için Sonbahar Kış Makyajı 2014 Trendlerini inceledik.

Mevsim değişiklikleri nasıl ki moda dünyasını baştan aşağıya yeniliyorsa artık bu değişim kozmetik dünyasında ve makyaj stillerinde de yaşanıyor. Her sezon yenilenen bedenlerimize, kıyafetlerimize ve saç modellerimize eşlik edecek ve Fashion Week kapsamında yapılan defilelerden moda haftası içerisindeki makyaj etkinliklerine kadar birçok kez göze çarpan bu trendleri yakından takip etmek ve makyaj modasının gerisinde kalmak istemiyorsanız iste size birkaç öneri..

 

Romantizm Etkisi

Bayanların duygusal, kırılgan ve romantik görüntüsünün bu sene makyaj modasının temelini oluşturacağını aklınızdan çıkarmamalısınız. Buğulu bakışlarınız ile duygu dolu bakışlar elde etmeli ve aynı zamanda dudaklarınızla da bu romantik görünümü tamamlamalısınız. Bunun için son yılların modası olan ten rengi rujlara yönelerek gözlerinizin ön plana çıkmasını sağlayabilir ya da pembenin yumuşak tonlarını dudaklarınızda kullanabilirsiniz ancak ne yaparsanız yapın buğulu göz makyajınızı kışkırtıcı kırmızı tonları ile birleştirmeyin.

Işıltılı Gözler

Renkli ya da simli farların demode olarak adlandırıldığı yıllar bu yıl ile geride kaldı. Annelerimizin düğün fotoğraflarında gördüğümüz o uçuk renkleri gözlerimizde kullanmanın zamanı. Makyajda Vintage olarak adlandırılan bu yeni akımda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yakalamanız gereken en önemli nokta ise ışıltı. Simli farların ne kadar sıkıntılı olduğundan hepimiz artık haberdarız. Pudramızın üzerine geçen ve kötü bir görüntüye neden olan bu farlar yerine ünlü kozmetik markalarının bu seneki ürünleri içerisinde bulabileceğiniz sedefli modelleri tercih etmelisiniz.

Pudralar Geri Döndü

Eskiye dönüşün sezonu olan 2014 sonbahar-kış sezonunda pudralarımızı çantalarımızdan eksik etmemeliyiz. Fondötenlerin yumuşak ve kaygan görüntüsü yerine kullanacağınız pudra ile matlaştıracağınız cildiniz sezonun trendi olan romantik makyajı uygulamanız için en iyi zemini elde etmenizi sağlayacaktır. Porselen bebek gibi gözükmenin en kolay yollarından olan pudralar bu sezon bayanların kusursuz bir görünüm elde etmelerine büyük katkı sağlayacak ancak kuru bir cilt tipine sahipseniz pudra süngerinize birkaç damla bebe yağı ekleyebilir ve cildinizin daha sağlıklı durmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sonbahar Kış Makyajı 2014 Trendleri (4 Yorum)

G-BKBD9DVWYT