Hamilelik ( Gebelik ) Haftası Hesaplama

Anne adaylarının hep kafalarındaki sorular; hamilemiyim, gebemiyim, kaç günlük hamileyim, hamilelik hesaplama, gebelik hesaplama, kaç günlük hamileyim, kaç haftalık hamileyim, hamilelik gebelik hesaplama, bebeğim kaç aylık gibi birçok sorular oluşmakta. Bu yazımızda hamilelik, gebelik hesaplama tablosunu aşağıda bulabilirsiniz.

gebelik hesaplama

Hamilelik gebelik hesaplamada en doğru hesaplama hekiminizin hesaplaması olacağını bilmenizi isteriz. Her anne adayı kaç günlük, kaç haftalık hamileyim sorularına cevap aramakta.

Lütfen Dikkat: Doğru hesaplama için bilgisayarınızın tarih ayarının doğru olduğundan emin olun.
Kaç haftalık hamileyim, bebeğim ne zaman doğacak gibi soruların cevabını muhakkak öğrenmek ister hamile bir kadın. İşte sizler için bu gibi soruların cevaplarını öğrenebileceğiniz bir platform hazırladık. Sizleri Türkiye’nin en iyi gebelik hesaplama aracı ile tanıştırmak istiyorum.

Aşağıdaki gebelik hesaplama aracına son adetinizin başladığı tarihi girerek kaç haftalık hamile olduğunuzu, bebeğinizin doğacağı tarihi, tahmini burcunu ve bebeğin gelişimi ile ilgili merak ettiğiniz pek çok detayı öğrenebilirsiniz.

Hamilelik gebelik hesaplamada en kesin doğru hesaplama ultrason sonucunda doktorunuzun vereceği cevaptır. Hamilelik gebelik hesaplama konularında aşağıdaki yorum kısmından bizlere sorularınızı sorabilirsiniz. Umarım gebelik hesaplamada istediğiniz sonuçların çıkmasını temenni ederiz.

 

Son adet
tarihinizin ilk gününü
girin:

Gün:

Ay:

Yıl:


Bu
verilere göre şu anda
hafta günlük
hamilesiniz
(±3 gün
hatapayı!).
Bebeğinizin
muhtemel doğum tarihi (yani
40 haftayı doldurduğu
tarih) :

olarak belirlendi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Kasım 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

G-BKBD9DVWYT