Üniversiteyi Kazanmak

  Genel, Manşet, Sağlık - Yaşam    19 Şubat 2013
10 Yorum

Ben üniversiteyi kazanmıştım ve de bu nedenle de gerçekten de çok mutluydum. Hayallerim ve de umutlarım hep üniversitede okumak yönündeydi ve de bu nedenle kendimi çok iyi hissediyordum. İlk kez hayatta bir istediğim gerçek olmuştu ve de bu beni son derece mutlu etmeye yetiyordu. Evde de herkes benim adıma çok mutluydu.
O nedenle de ben alışveriş yapmalıydım. Gerçekten de doğru ürünleri almalıydım ve de bunları kullanmalıydım. Üniversite dönemlerimde gerçekten de şık olmak istiyordum. Ben her zaman spor giyinen birisi olduğum için de kendim için “spor bir şıklık” bulmak istiyordum. Bu benim çok istediğim bir şeydi.
O nedenle de alışverişe çıktığım zaman da kendim için spor bot modellerini araştırıyordum. Sonuçta bu şekilde de gayet sade bir şıklık bulabilirdim. Bu nedenle de çok fazla düşünüyordum ve de kendim için en doğru tercihleri yapmak istiyordum. Ben bolca araştırmalar yapmıştım ve de buradan kendim için en doğru ürünlere bakmaya başlamıştım.
Mesela kendim için harley davidson gibson bot almıştım. Ona göre de kıyafetler almıştım. Gerçekten de çok fazla beğenmiştim ve de çok da fazla hoşuma gitmişti. Sanırım zaman zaman farklı modelleri denemek gerçekten de güzel oluyordu. İnsan yeni bir hayat kurmaya başladığı zaman heyecandan bazen uyuyamıyordu. Ben de bu gece o şekilde hissetmiştim. Benim için yeni bir dönem başlıyordu.

173 okunma

Etiketler : , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapına Yorumlar (10)