Kızımla Koşu Yapmak

6 yorum
848

Ben kendimi bildim bileli hep spor yapan bir kişi oldum. Gerçekten de evlenmeden önce de sürekli yapardım, evlendikten sonra bunu hiç bırakmadım. Hep kendime dikkat ettim ve de her zaman kendim için spor yapmaya devam ettim. Benim için her zaman spor yapmak öncelik oldu.
İşe giderken de sabahları koşu yapıyordum. Sonuç olarak insan yeter ki spor yapmak istesin, her zaman buna vakit bulabilir. Bu gerçekten de önemlidir. Ben her zaman buna göre davranıyordum ve de kendime ürünler almaya da devam ediyordum. Mesela  nike koşu ayakkabıları benim için vazgeçilmezdi. Ben de her zaman bu ürünleri alıyordum.
Ben bu kadar çok spor yapıyorum diye kızım da Pazar günleri babası ve de benimle birlikte spor yapmaya karar verdi. Daha çok küçük olmasına rağmen buna özeniyordu. Biz de onu alışverişe götürdük ve de buradan kendisi için adidas çocuk ayakkabısı beğendi ve de aldı. Gerçekten de bizim için iyi oldu. Her zaman ailece spor yapmak isterdim.
Şimdi hayat gerçekten de daha iyi olmuştu. “Biz ailece spor yapmanın keyfine varmaya başladık.” Her zaman insan kendisi için bir yol çizerdi ve de buna göre davranmaya da devam ederdi. Ben de her zaman buna göre bir yol çiziyordum. Ailemi çok seviyordum ve de onlarla spor yapmayı da çok seviyordum.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kızımla Koşu Yapmak (6 Yorum)

  1. Güzel paylaşım. Teşekkürler admin bu işin hakkını veriyorsun.

G-BKBD9DVWYT