Yüz Şekiline Göre Saç Kesimleri

yorumsuz
177

Saç kesimleri ve saç modelleri belli başına uzmanlık işidir. Kendi yüz şeklinize göre saç modellerini sizler için araştırdık. İşte ünlülerin yüz şekillerine göre uyguladıkları saç kesimlerini ve saç modellerini yazımıızn devamında bulabilirsiniz.

Saçınızı yaptıracaksınız yada saçınızı kestireceksiniz öncelikle yazımızı okuyarak fikir elde edebilir kuaörünüz ilede bu fikirleri paylaşıp sizin yüz şekline göre saş kesimi yada saç modeli yaptırabilirsiniz.

Ashley Greene gibi bir oval yüzün varsa, kaş, elmacık kemikleri ve çene genişlikleri hemen hemen eşittir, yok benzemiyorum diyorsanız eğer Yüzünüz alınından ve çene de eğri ile, yaklaşık olarak geniş uzunsa Charlize Theron yüzüne sahipsiniz demektir. Halle Berry gibi kalp şeklinde yüzleri olan insanlar geniş bir alnı ve dar çeneye sahip, ancak yüzünüzün uzunluğu ve genişliği eşit ise, Olivia Wilde gibi bir kare yüze sahip. 

Yüz Şekiline Göre Saç Kesimleri için aşağıda foto galerimizi gezerek ilham alabilirsiniz. Her fotoğra altındaki yazımızı okumayı ihmal etmeyiniz.

Yorumlarınızı bekliyoruz….

Ünlülerin Yüz Şekiline Göre Saç Kesimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2014

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

G-BKBD9DVWYT