Araçlara ve Notebooklara Sticker ile Yeni Bir Soluk

12 yorum
596

Aldığımız herhangi bir teknolojik aleti pat dediğimiz zaman değiştiremeyiz veya biz bunun modelinden bıktık yenisini alalım diye hop eskisini çöpe atamayız. Çokça para verip aldığımız laptop, mp3 çalar ya da televizyon gibi aletlerin görüntüsünden çabuk sıkılırız oysa. Ya da bir ayakkabı gibi modası çabuk geçer bu aletlerin. Her dakika bir başka sürümü çıkıyor piyasaya ve bu hıza yetişmenin neredeyse imkansız olduğunu biliyoruz.
İşte hem hızına yetişemediğimizden hem de çok para verdiğimiz için kıyamadığımızdan laptoplarımızı çöpe atamıyoruz. Ama şimdi laptoplarınızdan sıkıldığınız an onların görüntüsünü değiştirmek mümkün. Laptop sticker veya notebook sticker diye satılan bu ürünlerle laptoplarınızı; herhangi bir renge veya sevdiğiniz film karakterlerine, bir hayvanın fotoğrafına ve yahut kendi fotoğrafınıza bürünmesini sağlayabilirsiniz.
Renkleri yıpranmaz ve parlaklığı solmayan bu stickerlar aynı zamanda yapışkanlı olduğunda yüzeye rahatça yapışır. Yapışkanları da siz istemediğiniz sürece çıkmaz. Sadece yapıştırırken hava kabarcığı kalmamasına dikkat etmelisiniz. Onun dışında satın alıp evde kolayca uygulayabilirsiniz.
Biraz araştırma yaparsanız araç sticker dediğimiz stickerları da görmeniz mümkün. Bu stickerlar ise araçların arkasına zevke veya ihtiyaca göre yapıştırılabilir. Çok da eğlenceli duran bu stickerlarla trafik de ilgi çeken bir arabaya sahip olabilirsiniz. Ya da bir bebeğe sahipseniz, arabanıza dikkat edilmesini ve kazalara karışmamak, bebeğinizi korumak istiyorsanız mutlaka böyle bir sticker kullanmalısınız.
Kendinize idol olarak gördüğünüz birinin fotoğrafını veya nereli olduğunuzu gösteren bir yazıyı da bu stickerlarla arabanızda sergileyebilirsiniz. Benim en favori gördüğümse kamyon arkası yazılarını arabanıza bu şekilde asabilmenizdir. Çok da eğlendiren bu yazılar, özellikle İstanbul’un trafiğinde insanları bir nebze olsun gevşetiyor.
Etrafınızdaki küçük erkek çocuklarına bunları hediye de edebilirsiniz. Oyuncak arabalarına da yapıştırabilecekleri bu stickerlar, onları da çok eğlendirecektir.
Siz de bu modaya ayak uydurmak istiyorsanız bu stickerların satışını yapan siteleri gezebilirsiniz. Kendinize en uygun olan stickerı bulmak için daha fazla beklemeyin derim.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Araçlara ve Notebooklara Sticker ile Yeni Bir Soluk (12 Yorum)

  1. Paylaşımlarınızın devamını dilerim. her gün en az bir kere sitenizi ziyaret ediyorum. Kolay gelsin.

  2. İşte bu sabahtan beri google da bunu arıyordum bu sitede buldum teşekkür ederim.

G-BKBD9DVWYT