Bebek Yürüteci Moon Walk

13 yorum
609

Bebekleri için özen gösteren anne ve babalar için özel bir ürün moon walk bebek yürüteci.  Gözünüz gibi koruduğunuz bebek ve bebekleriniz için harika bir ürün olan bebek yürüteci ile bebekleriniz ilk yürüme alışkanlıkları çok kolay geçecek. Moon Walk bebek yürüteci sayesinde bebekleriniz yürümeyi çok kolay öğrenecekler. Moon walk bebek yürüteci ile bebekler sizin kontrolünüzde olacak. Bazı durumlarda bebekler yürümeyi geç öğrenebilirler. Bu durumda bebeğinize antreman yaptırmanız bacak kaslarının gelişimi için çok önemlidir. Zira bacak kası güçlü olmayan bebek, ayağa kalkmakta zorlanacak ve zorlandığını hissedince de tekrar ayağa kalmayı denemeyecektir. Kas yapısının oluşması ve yeterli güç seviyesine ulaşması için yürüme egzersizlerinizi MoonWalk ile yapabilir böylece hem bebeğinizi güçlendirmiş hem de kendinize eziyet etmemiş olursunuz.

Bebek bakımının en zor dönemlerinden biri yürümeye başladıkları dönemdir. Birkaç adım atar sonra düşerler ve bazen tehlikeli durumlarla karşılaşılabilir. Bunun için sürekli yanında olmak ve ona destek vermek düşmesine engel olmak gerekir. Tabi bütün günpeşinde koşturup dururken sürekli eğik durmaktan sırtınız ve beliniz ağrır ve yorulursunuz. İşte MoonWalk bu sıkıtıya bebeğinizin sağlığını sıkıntıya sokmayan ve ona nazikçe yardımcı olan bir çözüm getiriyor.

www.bebekyuruteci.com

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Bebek Yürüteci Moon Walk (13 Yorum)

  1. Çok ilginç bir yürüreç. Çaocuğum olduğuna almak isterim. Çok mantıklı geldi bana. diğer bebek yürüteçleri biraz tembelliğe özendirenlerden ama bu özen istiyor.

  2. Çok ilginç bir yürüteç. Ama bizim anne babalarımızın hepsi bunu kullanmaz. Zaman alıcı ve yorucu olarak bakarlar 🙂

G-BKBD9DVWYT