Çayırova Klima Servisi

3 yorum
240

Aydın Teknik klima servisihizmeti ile yılların verdiği deneyim, tecrübe ve ekibiyle sizlerin hizmetindedir.

Aydın Teknik dünden bugüne teknik bilgi, teknik ve tecrübeli ekibiyle.Klima servisi, beyaz eşya servisi, buzdolabı servisi, soğutma sistemleri servis ve bakım, kombi servisi,vb hizmet alanlarında hizmetinizdeyiz. Atdın teknik beyaz eşya servisi olarak bir telefon kadar yakınınızdayız. Teknik servis alanında yılların verdiği deneyim, tecrübe ve bilgi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Her marka klima servisi ve soğutma sistemleri işleriniz itinalı bir şekilde yapılmaktadır.Çamaşır makinası tamirinden tutun soğutma sistemlerine kadar bakım ve tamirat işlerine kadar geniş bir teknik servis ağı ile hizmet vermekteyiz.

Aydın Teknik kuruluşundan bu güne kadar siz değerli müşterilerine hizmet veren firmamız, ilkelerinden taviz vermeden, profesyonel ekibiyle servis çağrılarınıza yanıt vermekte, arızalı, tamir gerektiren veya dönemsel bakım süresi gelmiş olan çeşitli cihazlarınızı evinizde, işyerinizde, fabrikanızda ya da kendi tezgâhlarında ilk satın aldığınız günkü performansına ulaştırma garantisini vermektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Çayırova Klima Servisi (3 Yorum)

G-BKBD9DVWYT