PlanetSide 2 mi? Wolfteam mi?

11 yorum
399

Eğlenceli vakit geçirmek için en çok tercih edilen seçeneklerden birisi ise oyun oynamaktır. Oyunlar oynamak her yaşta bireyler için eğlenceli bir aktivite olarak görülmektedir. Hele ki birde online olarak çıkan oyunlar, en fazla tercih edilen oyun türüdür. Bu oyun türleri arasında en çok savaş oyunları oynanmaktadır. Görsel efektleri ve oynanış biçimi ile insanlar için eğlenceli bir oyun türüdür. Bu oyun türünün arasında bulunan Wolfteam, gündemde önemi azalan oyunlardan bir tanesidir. Daha yeni ve görsel açıdan mükemmellikler yaratılmış oyunların tercih edilmesi daha mantıklı bir sonuçtur. Buna ne güzel örneği World of Tanks oyunu ile verebiliriz.

World of Tanks oyunu kullanıcılar tarafından oldukça fazla ilgiyle karşılaşmaktadır. Çünkü bu oyunda bulunan 5 ülkeden birisini seçerek bir tanka sahip oluyorsunuz. Ardından tankı yönetimi ile diğer rakipleri yenmek hedefiniz oluyor. Öznelikle bu tür bir oyunu yeni gelmesi ve performans açısından yüksek bir değerde olması tercih edilmesinde büyük bir etkendir. Oyunda tanklarınızı geliştirmeniz gerekmekte ve seviye arttıkça güçlenen rakiplerini taktiksel açıdan yenmeniz gerekmektedir. Takımınızın galibiyeti için dikkatli davranmanız gerekmektedir. Ayrıca bu iki oyunu kapsayan PlanetSide 2 oyunu da oldukça ilgiyle karşı karşıyadır.

PlanetSide 2 oyunu World of Tanks ve Wolfteam oyunun işlevselliğini içine alan bir yapıya sahiptir. Oyunda hem karakteriniz ile direk olarak savaşabilir hem isterseniz araçları kullanarak rakiplerini bu şekilde alt üst etmeye çalışabilirsiniz. Savaş sadece karada değil havada da sürmektedir. Diğer iki ülkenin oyuncularını yenmek ve savaş alanında galibiyetle çıkmak sizin asıl görevinizdir. Ayrıca ülkenizin adını üst sıralarda tutmak statünüz için önemlidir. Bunun yanında mesleğinizin gerekliliklerini kullanabilir ve daha fazla puana sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

PlanetSide 2 mi? Wolfteam mi? (11 Yorum)

  1. Güzel paylaşım. Teşekkürler admin bu işin hakkını veriyorsun.

  2. Çok güzel bir site sizleri tebrik ederim. Ne varsa burada var. Başarılar dilerim.

G-BKBD9DVWYT