Kullanışlı Gardrop Modelleri

  Manşet, Sağlık - Yaşam    19 Nisan 2013
10 Yorum

 

Yeni bir yatak odası takımı almaya karar verdiniz ama gardrop konusunda kararsız kaldınız. Haklısınız, birçok güzel ve kullanışlı gardrop modeli arasından karar vermek gerçekten zor. Sürgülü ve kapılı gardroplar, geniş çekmecelere ve raflara sahiptir. Yatak odanızın boyutuna ve dekorasyonunuzun rengine uyum sağlayacak bir gardrop seçmeniz önem taşır.
Gardroplar; beyaz, gri gibi klasik ahşap görünümümden çıkarılmış, fonksiyonel ve şık bir tasarım ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. İçi derin ve dıştan çok yer kaplamayan bir model, işinizi görecektir. Piyasada bunun üzerine üretilmiş, ergonomik birçok tasarım var. Açık renkli gardroplar, bu genişlik hissini verir. Odalarınızı bu harika tasarımlar bütünleştirebilir, seçiminizle herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.
Gardıropların içindeki çelik askılar sayesinde eşyalarınız kırışmaz. İstenilen sayıda askılığın yerleştirilebileceği gardıroplarınızı, kendinize özel tasarlatabilirsiniz. Mobilya sektöründe hali hazırda bulunan birçok yeni, kullanışlı gardırop modelleri olsa da, sadece size özel renk ve özellikte mobilyalara da yer verilmektedir.
Askılıkların dışında yer alan geniş raflara, bavul, çanta ya da fazla sayıdaki ayakkabılarınızı yerleştirebilirsiniz. Ayrıca gardırobunuzun altında, parke, halı gibi zeminlere takılmadan çekilebilmesi için dayanıklı ayaklar da kullanılmaktadır. Sürgülü olan gardroplarda ise kapaklara ayna uygulaması yapılabilir. Fazla yer kaplamayan bu ürünleri portmanto olarak bile kullanabilirsiniz. Sağlığa uygun maddelerle üretilen bu ürünler, garanti kapsamındadır. Avrupa standartlarında kaliteli malzemelerden yapılırlar.
Yatak odanıza almaya karar verdiğiniz gardrop kadar, karyola seçimi de oldukça önemlidir. Karyola seçiminde en dikkat edilen nokta, dayanıklı malzemelerden yapılıp yapılmadığıdır. Garanti verebilen büyük firmalardan alışveriş yapmanız sorun yaşamamanızı sağlar. Kendi yatak odanız ya da misafir odanıza şıklık katacak karyola modellerinde, odanızın boyutuna uygun olan bir modele karar vermeniz yerinde olacaktır.
Karyolalar, çift ve tek kişilik olarak üretilmektedir. İhtiyacınıza göre satın alacağınız karyolalar, demontedir. Basit uygulama kılavuzları sayesinde çabucak kuracağınız karyolanızı, bir an önce kullanmaya başlayabilirsiniz. Şık bir karyola ile üzerine alacağınız yatakla, hayalinizdeki yatak odasını kurabilirsiniz. Misafir odalarınızda ise evinize gelen misafirlerinize rahat bir karyola sunmuş olursunuz.

222 okunma

Etiketler : ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapına Yorumlar (10)