Tercih Edilen Beyaz Eşya Modelleri

6 yorum
388

Beyaz eşyalar günlük yaşamımızın ve hayatımızın en önemli yardımcılarıdır. Pek çok konuda hem pratik hem de son derece yararlı olmalarından dolayı alışverişlerde iyi düşünerek hareket etmek gereklidir. Alacağımız beyaz eşyaların uzun ömürlü olmaları ve ihtiyacımızı karşılaması son derece önemlidir. Çok sık değiştirilebilir ve ucuz eşyalar olmadığından almadan önce araştırma yapmakta fayda vardır. Çamaşır makinesi de alırken dikkat etmemiz gereken ürünlerden biridir.


Mümkün olduğunca iyi bir markadan almaya ve garantisinin uzun olmasına, yedek parça kapsamının da öğrenilmesinde fayda vardır. Hayatımızın en önemli beyaz eşyalarından olan çamaşır makinesi alırken, programlarına ve ek olarak ne gibi fonksiyonları bulunduğuna bakmak gerekir. Ön yıkama özelliği ya da zaman ayarlama özelliği de pek çok kişinin kullandığı özelliklerdir. Kısa programlar kadar hızlı yıkama programının olması da temel özellikleri arasındadır. Ayrıca en az 800 devirli olması, enerji tasarruflu olması ve kg olarak kapasitesi de çok önemlidir.

Yıkayacağınız çamaşır miktarının fazla olması söz konusu ise mutlaka yüksek yıkama kapasiteli makineler seçmelisiniz. Beyaz eşyalarda kaplamalar da önemli olduğundan, makineler ve kıyma makinesinde kullanılan malzemenin ne olduğunu sormayı da ihmal etmemeli, nemden, rutubetten etkilenmemesine de özen göstermelisiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tercih Edilen Beyaz Eşya Modelleri (6 Yorum)

  1. Paylaşımlarınızın devamını dilerim. her gün en az bir kere sitenizi ziyaret ediyorum. Kolay gelsin.

  2. Güzel paylaşım. Teşekkürler admin bu işin hakkını veriyorsun.

G-BKBD9DVWYT