Youtube video dönüştürücüler

10 yorum
522

2005 yılında yayına alınan YouTube o yıldan bu yıla kadar video barındırma sitesi olarak İnternet kullanıcılarına hizmet vermeye çalışmıştır. Peki Youtube veya bilgisayarınızdaki videoları nasıl youtube mp3 dönüştürücü programlarını bulabiliyorum diyorsanız, tam olarak aradığınız cevap bu haberimiz içerisinde mevcut. Film ve video arşivinizi bilgisayarınız dışında başka cihazlarla taşımak istiyorsanız, bu videolarınızı başka video formatına çevirmelisiniz. Videonuzun çözünürlüğünü değiştirebilmek ve bilgisayarda daha az yer kaplamasını sağlamak için farklı video formatları kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda olan videoyu başka bir video biçimine dönüştürmenize olanak sağlayan çok sayıda program bulunmaktadır. İnternet kullanıcıları için seçtiğimiz video dönüştürücülerinden sizlere aşağıda bahsedeceğiz;

HAMSTER Free Video Converter programının basit tasarımı sadece birkaç hamle ile ayrıntılarla hiç uğraşmadan bilgisayarınızdaki videonuzu istediğiniz başka bir formata çevirmenize yardımcı olan oldukça bir video dönüştürücü. Video dosyalarını sürükle bırak yöntemiyle bu programa atabilir ve dönüştürme yapabilirsiniz. Programın Türkçe dil desteği bulunması sizler için artı bir yön olacaktır. Ayrıca istediğiniz AVI, MPEG, WMV, FLV, 3GP veya MP3 gibi popüler dosya biçimlerine dönüştürebilirsiniz. Veya iPods, the iPad, iPhone, BlackBerry, HTC, Nexus, Nokia, Xbox 360, PSP ve PS3 cihazları için hazır video dönüştürme profilleri seçebilirsiniz. İnternet üzerinden müzik indirmek sizlere zor geliyorsa, bilgisayarınızda bulunan videoları dönüştürerek müzik sesi haline getirebilirsiniz.

Any Video Converter Free programı sayesinde Google, YouTube veya Dailymotion gibi popüler içerikli yerlerde rahatlıkla video indirebilmenizi ve video üzerinde işlemlerin yapılmasına ayrıca videomuzun efektlerinde yine bu program ile gerçekleştirebilmenize program tarafından olanaklar sağlanmaktadır. Yanı sıra istemiş olduğunu videoyu mp3 veya mp4 formatına dönüştürmenizi sağlıyor. Ayrıca videonun kalitesini değiştirmek isterseniz farklı boyutları deneyebilirsiniz. YouTube mp4 indirmeye izin veren programımız kullanıcılarına son derece kolaylık sağlamaya çalışıyor.

Total Video Converter programı İnternet dünyasında popüler olarak birçok kişi tarafından kullanılmış bir program olarak çok başarılı gözüküyor. Elinizde bulunan birçok videonun formatını değiştirmesini sağlamış olduğu gibi Dvd olarak da düzenlediğiniz içerikleri yazdırabilme imkanı tanıyor. Programın kullanımı zor gözüktüğü gibi, kullanım sırasında çok zor anlar yaşayabilirsiniz. Programı daha rahat kullanabilmek için Türkçe yamalar yapabilirsiniz.

En popüler video dönüştürücü programlar arasında yer alan Format Factory programı en başarılı ve kullanışlı bir format dönüştürücü diyebiliriz. Fakat programın bir kötü yanı Türkçe dil desteği bulunmuyor. İstediğiniz her türlü video işlemini gerçekleştirebildiğimiz gibi ayarlardan programın tasarımını da kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Video Cd’si hazırlarken de başka programa ihtiyaç duymadan direk bu programı kullanarak sorununuzu halledebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Youtube video dönüştürücüler (10 Yorum)

  1. Çok güzel bir site sizleri tebrik ederim. Ne varsa burada var. Başarılar dilerim.

  2. Paylaşımlarınızın devamını dilerim. her gün en az bir kere sitenizi ziyaret ediyorum. Kolay gelsin.

  3. İşte bu sabahtan beri google da bunu arıyordum bu sitede buldum teşekkür ederim.

  4. Çok güzel bir site sizleri tebrik ederim. Ne varsa burada var. Başarılar dilerim.

  5. Paylaşımlarınızın devamını dilerim. her gün en az bir kere sitenizi ziyaret ediyorum. Kolay gelsin.

G-BKBD9DVWYT